KONST / Litografier / Färglitografi 14686418
nr 1468 6418
Olle Bonniér
(1925-2016), Sverige
Signerad, numrerad HC 13/30, daterad -59. Färglitografi, bildmått: 35x47, yttermått inklusive ram: 52x62 cm
Olle Bonniér, född 1925 i Los Angeles, USA, svensk bildkonstnär, död 2016.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
tisdag 24 maj 2022
kl 20:24:55
19/5 15:31:23
100 kr
24/5 20:15:52
Olle Bonniér
Läs mer om Olle Bonniér